Moudrá řešení

Dekorace a efekty

Podívejme se společně, jak si vyzdobit pokoj barevnou dekorací. Stačí jen nápad, Remal Efekt a Remal tekuté tónovací barvy a jde se na to.

Zobrazit celý článek

Bílá je královna barev

Čistá, sněhobílá, zářivě bílá, luxusní - to jsou přívlastky charismatické královny všech barev, symbolu okázalosti i jednoduchosti. Moderní interiér, řešený v bílé, ponechá vyznít členitosti i kompozici, působí vzdušně a velkoryse. Naopak v malých a stísněných místnostech nabídne bílá dojem většího prostoru. V místech, kde nečekáme luxus, ale hlídáme čistotu, poslouží speciální bílé nátěry jako ideální prvek, který plochy objektu nejen rozjasní ale především i ochrání.

Zobrazit celý článek

Jak na pozink?

Pozinkovaný plech má tradici jako dobrá a lehká krytina s poměrně dlouhodobou životností. Téměř nenahraditelným je u řady klempířských prvků ve stavebnictví i v průmyslu (okapy, svody, střechy). Ne vždy ale barva pozinkovaného plechu esteticky vyhovuje celkovému barevnému ladění stavby a ani životnost pozinkovaného plechu není věčná.

Zobrazit celý článek

Stará láska nerezaví

K ochraně železa se nám nabízí hned několik řešení. Nejlepší je jako vždy - prevence. V naší široké nabídce sortimentu jsou speciální syntetické barvy na kov, takzvané „jednošichtovky“. Jedná se o barvy, které v sobě spojují vlastnosti až tří důležitých vrstev najednou.

Zobrazit celý článek

Nejsou dveře jako dveře!

Teplé letní počasí je ideální k provádění renovačních prací na zahradě, domě a jeho součástech. Dnes se zaměříme na renovaci dřevěných exteriérových a interiérových dveří. Například starý včelín na konci zahrady měl kdysi zelenkavou barvu. Dnes slouží jako kůlna pro nářadí. Dřevěné venkovní dveře už potřebují víc než jen oprášit.

Zobrazit celý článek